<<  Firma Profili  >>
 

ASYA EXPORT; Gıda ürünlerinin ihracatı ve özel talep ürünlerin ithalatı alanın da faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Yaptığımız işin, sadece ihracat ve ithalat olmadığını çok iyi biliyoruz. Özellikle pazarladığımız ürünlerdeki ürün kalitesinin, ülkemizin ismini de pozitif ve negatif yönde etkilediğini bilmekteyiz.

Bu Nedenle; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmek en büyük hedefimizdir.

Firmamız;

Toz şeker, küp şeker, tuz, ay çiçek yağı, mısır özü yağı, zeytin yağı, fındık, soğan, patates, sarımsak, bakliyat ürünleri ile diğer gıda ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak